İletişim Numaramız +90 212 376 65 00

Açık Pozisyonlar  //

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Tıp alanındaki gelişmeler, hastalıkların daha hızlı teşhis edilebiliyor olması ve yükselen yaşam kalitesi tedavi seçeneklerinde de yeni yaklaşımları birlikte getirmektedir. Bilgi çağının yükselişi ile birlikte hastalarımız gitgide daha fazla uygulanması gereken tedavi seçeneklerini sorgulamaktadır.

 

Yapılan istatistiksel çalışmalar hastaların %49’unun kendi araştırmaları sonucunda reçete edilen ilaçlarının kullanımını terk ettiğini ve tedavilerini yarıda bıraktıklarını göstermektedir. Bunun başlıca nedeni hastaların tavsiye edilen ilaçların yan etkilerinden çekinmeleridir. Internet siteleri, Hekim forumları ve özellikle hasta blogları her türlü sağlık sorunu ile ilgili birincil başvuru kaynağı halinde gelmiştir. Tüm bu gelişmelerin ışığında son yıllarda hekimlerimizin tedavi seçenekleri de gelişim göstermektedir, daha organ spesifik olan tedaviler son yıllarda daha holostik olmaya başlamıştır.

 

İlaçlar tercih edilirken yan etkileri ve olası zararları daha detaylı düşünülmeye başlanmıştır ve imkanlar verdiği sürece en az riskli tedavi en başarılı tedavi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilimsel keşifler, bilinçlenen kitleler, uzayan ömürler gibi sosyolojik gelişimler kişilerin kendi başlarına önleyici ürünleri tercih etme alışkanlıklarını da beraberinde getirmiştir. Uygun Takviye edici gıdaların kullanımı, uygun sağlık ürünlerin tercihi hastalıkların ortaya çıkmasından önce güçlü önleyici etkileri ile önemli bir rol üstlenmektedir. 

 

Son yıllarda Tıbbi Cihaz adı altında “bir hastalığı tedavi eden veya semptomlarını ortadan kaldıran ancak farmakolojik, immünolojik veya metabolik etki göstermeyen” ürünlerin piyasaya verilmesi, Hekimlere Sağlık Bakanlıkları tarafından risk yönetimi incelenmiş ve etkinliği kanıtlanmış yeni ürünlerin gelişmesine olanak vermiştir. Bu ürünler sayesinde birçok hastalığın tedavi yaklaşımları dramatik değişimler göstermiştir. Bu tarz ürünlerin kana geçmemesi bunların etki bölgeleri dışında başka organ veya dokularda bazı yan etkilerini göstermelerine engel olmaktadır. 

 

Bizler mevcut hastalıkların önlenmesinde ve tedavi edilmesinde en yenilikçi sağlık ürünlerini Tıbbımızın hizmetine sunarak, bu çağa ayak uydurmayı “yeniçağın sağlık çözümleri” misyonu ile kendisine hedef almış bir firmayız. Hekimlerimiz, Eczacılarımız ve tüm sağlık çalışanlarımıza Hastalarımızın gönül rahatlığıyla “kabul edebileceği” ve “rızalarını” göstereceği tedavi seçenekleri sunmak TEMEL AMACIMIZ.. CONSENTİS

3 ADIMDA SORU SORUN

Hakkımızda

Tedavi Alanları

Ürünler

Güncel

İletişim

ŞUBAT 2014

DERMECTO

YENİ NESİL BAKIM KREMİ

Ekstrem yaşam koşullarında mikroorganizamaların yaşamda kalmasını sağlayan Ectoin, DermEcto’nun ana etken maddesini oluşturmaktadır.

MART 2015

BLOGER ETKİNLİĞİ

KRAMEGIN

Bengü Aslan moderatörlüğünde gerçekleşen blogger etkinliğine ünlü stil ve moda bloggerlarının katılımı ile gerçekleştirildi.

16 MART 2015

FOOTDOCTOR İLE

NASIRDAN KURTULUN

Nasır problemine ileri çözümleri ile Foot Doctor Ayaklarınız Koruma Altında

 

CONSENTİS İLAÇ SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

 

MOB Maslak Office Building Maslak Mah. Sümer Sok. No:4 Kat:18 34485

+90 212 376 65 00

+90 212 213 53 24 Faks