İletişim Numaramız +90 212 376 65 00

Açık Pozisyonlar  //

HABER VE ETKİNLİKLER

GÜNCEL

Uludağ Dermatokozmetoloji Kongresi

Dermatoloji Road Show – Ankara’ da Gerçekleşti

Dermatokozmetoloji Derneği ve Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı işbirliğinde, 01-04 Mart 2015 tarihleri arasında, Uludağ’da sekizincisi düzenlenen “Uludağ Dermatokozmetoloji Günleri“ ne Dermecto olarak katıldık.

 

Kongrede yeni başlayan sağlık profesyonelleri için temel dermatokozmetolojik uygulamalar yanında, konusunda deneyimli meslektaşlarında algoritmik kombine tedavi yaklaşımları da yer aldı.

 

Ankara’daki doktorlarımıza Dermecto ve Foot Doctor tanıtım sunumları gerçekleştirdik.

1. E-Talk Eczacı Platformu Gerçekleşti

Değerli katılımcılar ile birlikte “1. E-Talk Eczacı Platformu”nda Dermecto® yeni bakım grubunun strateji toplantısını gerçekleştirdik.

Dermecto olarak 1. Brim standında yer aldığımız kongrede bir çok doktor ve sağlık profesyoneli ile birebir iletişime girdiğimiz gibi 230 doktor tarafından da Dermecto Anketimizi başarıyla doldurduk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dermecto krem ve bakım ürünlerinin ilgi odağı oldu kongre tüm sağlık profesyonelleri tarafından da dolu ve verimli geçti.

Consentis Dermatoloji Kongresi’nde yeni ürünü DermEcto’yu tanıttı.

Türk Dermatoloji Derneği tarafından 25’ncisi düzenlenen Her yıl düzenlenen Ulusal Dermatoloji Kongresi 21–25 Ekim 2014 tarihlerinde Antalya Rixos Sungate Otel’de yapıldı. Türkiye’de sağlık alanında, küresel eğilimleri takip ederek yenilikçi ürünleri pazara sunan Consentis İlaç dade Kongre’de egzema tedavisinde kullanılacak olan yeni ürünü DermEcto’nun ayrıcalıklı yönlerini doktorlara anlattı.

 

 

 

 

 

 

 

Consentis’in bu yıl Kongre’de ön plana çıkan ve dikkatleri üzerine toplayan ürünü egzema tedavisinde kullanılan DermEcto oldu. Consentis, 25. Ulusal Dermatoloji Kongresi’ne 36 m²lik görkemli bir stand ile katıldı. İlk gün buz, ikinci gün çöl ve üçüncü gün ise tuz konseptli standı dikkat çeken Consentis, egzema tedavisinde hem enflamasyonu azaltma hem de nemlendirme özelliğine sahip DermEcto’nun içeriği ve özellikleri üzerine doktorlara detaylı bilgiler aktardı.

DermEcto’nun ana etken maddesini ekstrem yaşam koşullarında mikroorganizamaların yaşamda kalmasını sağlayan Ectoin oluşturuyor. Krem şeklinde uygulamaya sunulan DermEcto’nun içerisindeki Ectoin, enflamasyon azaltıcı, nemlendirici ve hücre koruyucu özelliklere sahip bir madde olarak biliniyor.

 

Milyonlarca yıldır mikroorganizmaların en ekstrem yaşam koşullarında hayatta kalmalarını sağlayan Ectoin sayesinde; buzullardaki, tuz göllerindeki ve çöllerdeki bazı organizmalar yaşam fonksiyonlarını canlı tutuyor.

 

Bu yüzden Consentis kongre süresince standında ilk gün buz, ikinci gün çöl ve üçüncü gün de tuz gölü konseptlerini kullandı. Standa gelen dermatologlar stand içerisinde yaratılmış olan sanal gerçeklik uygulamasıyla da dijital dünyanın son yenilikleriyle DermEcto’nun cilt üzerine faydalarını 3 boyutlu olarak izleme fırsatı buldu.

 

Consentis Kongre’deki farklı bir standında ise Ayak Sağlığında uzman ‘Foot Doctor’ ürünlerini sergiledi. yecek. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Foot Doctor’un ayak sağlığı konusunda tüm ihtiyaçları karşılamaya yönelik geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

3 ADIMDA SORU SORUN

Hakkımızda

Tedavi Alanları

Ürünler

Güncel

İletişim

ŞUBAT 2014

DERMECTO

YENİ NESİL BAKIM KREMİ

Ekstrem yaşam koşullarında mikroorganizamaların yaşamda kalmasını sağlayan Ectoin, DermEcto’nun ana etken maddesini oluşturmaktadır.

MART 2015

BLOGER ETKİNLİĞİ

KRAMEGIN

Bengü Aslan moderatörlüğünde gerçekleşen blogger etkinliğine ünlü stil ve moda bloggerlarının katılımı ile gerçekleştirildi.

16 MART 2015

FOOTDOCTOR İLE

NASIRDAN KURTULUN

Nasır problemine ileri çözümleri ile Foot Doctor Ayaklarınız Koruma Altında

 

CONSENTİS İLAÇ SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

 

MOB Maslak Office Building Maslak Mah. Sümer Sok. No:4 Kat:18 34485

+90 212 376 65 00

+90 212 213 53 24 Faks