İletişim Numaramız +90 212 376 65 00

Açık Pozisyonlar  //

FOOT DOCTOR

ÜRÜNLER

Ayaklarınız Koruma Altında

Ayağınıza kadar gelen uzman; Foot Doctor, gün boyu yorulan, kuruyan ayaklarınıza iyi bakıyor, bir çok rahatsızlığın iyileşmesine yardımcı oluyor, ayakkabı kaynaklı sorunları ortadan kaldırıp, acınızı alıyor.

Vücudun tüm yükünü taşıyan ayaklarımızın özel bakıma ihtiyacı vardır. Hemen hemen hepimiz sağlıklı ayaklarla dünyaya geliriz; ancak birçoğumuz onlara hak ettiği bakımı uygulamayız ve sorunlu ayaklarla yaşarız. Onlara bakmadığımız gibi, bir de şıklık uğruna yüksek topuklu, sivri burunlu rahatsız ayakkabılar giyeriz.

 

 

Yorulan ayak ve bacaklarımıza rahatlatıcı jeller ile masaj yapmalıyız. Kısacası yüzümüze ve vücudumuza gösterdiğimiz özeni ayaklarımıza da göstermeliyiz.

Ayda bir kez yaptırılan pedikür çoğu zaman ayak bakımı için yeterli olmaz.

 

Krem sürmeli, ölü derileri atmalı, masaj ve egzersizler yapmalıyız. Ayakkabı seçerken ayak anatomisini zorlamayacak rahat ayakkabılar tercih etmeliyiz. Mantar ve ayak kokusu gibi

rahatsızlıklardan korunmak için ayaklarımızı temiz ve kuru tutmalıyız.

3 ADIMDA SORU SORUN

Hakkımızda

Tedavi Alanları

Ürünler

Güncel

İletişim

ŞUBAT 2014

DERMECTO

YENİ NESİL BAKIM KREMİ

Ekstrem yaşam koşullarında mikroorganizamaların yaşamda kalmasını sağlayan Ectoin, DermEcto’nun ana etken maddesini oluşturmaktadır.

MART 2015

BLOGER ETKİNLİĞİ

KRAMEGIN

Bengü Aslan moderatörlüğünde gerçekleşen blogger etkinliğine ünlü stil ve moda bloggerlarının katılımı ile gerçekleştirildi.

16 MART 2015

FOOTDOCTOR İLE

NASIRDAN KURTULUN

Nasır problemine ileri çözümleri ile Foot Doctor Ayaklarınız Koruma Altında

 

CONSENTİS İLAÇ SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

 

MOB Maslak Office Building Maslak Mah. Sümer Sok. No:4 Kat:18 34485

+90 212 376 65 00

+90 212 213 53 24 Faks