İletişim Numaramız +90 212 376 65 00

Açık Pozisyonlar  //

Güncel

İletişim

CONSENTİS'TE KARİYER

HAKKIMIZDA

Kaliteyi arttırmanın insan kaynağı ile olabileceğine inanan Consentis, bakış açısı zengin, yenilikçi, kalitesini en üst seviyeye çıkaracak olan kadrosuyla sizlere hizmet vermek adına çalışmaktadır.

Motivasyonunun performansı beraberinde getirdiğine inandığımız için sağlam bir şekilde ilerlediğimiz bu yolda çalışanlarımızın öneri ve beklentilerini dikkate almaktayız. Bu şekilde güvenli ve huzurlu bir iş ortamı sağlanacağının farkındayız

Yetkinlikleri yüksek çalışanlar, şirket değerlerini yükseltecek yeni kişiler firmamızda istihdam edilmekte sonuç odaklı ve hızlı karar alan bir organizasyon yapısı oluşturulmaktadır.

Katılımcı, paylaşımcı, bireysel liderliğe, öz sorumluluğa ve takım oyununa değer veren, genç, dinamik, etkileşim ve mücadeleden korkmayan çalışanlarıyla hızla büyüyen Consentis'e siz de iş başvurusu yapabilir ve bu dinamik ekibin içerisinde yerinizi alabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

Açık pozisyonlar için kariyer.net Consentis sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

3 ADIMDA SORU SORUN

Hakkımızda

Tedavi Alanları

Ürünler

Güncel

İletişim

ŞUBAT 2014

DERMECTO

YENİ NESİL BAKIM KREMİ

Ekstrem yaşam koşullarında mikroorganizamaların yaşamda kalmasını sağlayan Ectoin, DermEcto’nun ana etken maddesini oluşturmaktadır.

MART 2015

BLOGER ETKİNLİĞİ

KRAMEGIN

Bengü Aslan moderatörlüğünde gerçekleşen blogger etkinliğine ünlü stil ve moda bloggerlarının katılımı ile gerçekleştirildi.

16 MART 2015

FOOTDOCTOR İLE

NASIRDAN KURTULUN

Nasır problemine ileri çözümleri ile Foot Doctor Ayaklarınız Koruma Altında

 

CONSENTİS İLAÇ SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

 

MOB Maslak Office Building Maslak Mah. Sümer Sok. No:4 Kat:18 34485

+90 212 376 65 00

+90 212 213 53 24 Faks